درباره ما

شرکت مهندسی ایسترو آسانبر در سال ۱۳۸۰ با هدف ارائه خدمات با “بهترین کیفیت”، تأمین انتظارات مشتریان در “کوتاه ترین زمان ممکن” در راستای ارزش نهادن به خواست مشتری تأسیس گردید. در این راستا با درک صحیح بازار و ارائه خدمات متفاوت از عواملی جهت رسیدن به اهداف خود بهره برده است. از جمله آن عوامل عبارتند از:

  • استفاده از تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته
  • ارتباط مستمر با مشتری و پیشبرد کار اجرایی بر اساس نظر ایشان
  • آموزش و ارتقاء سطح دانش فنی عوامل اجرایی
  • بهره گیری از طرح های نو و ملزومات متفاوت در کابین آسانسور

تجربیات غنی و ارزشمند این شرکت حاصل بیش از 40 سال مدیریت اجرایی و فنی در شرکت های“OTIS” و “MITSUBISHI”، تدریس در بخش های مرتبط نظام مهندسی و دانشگاهی، شرکت در دوره های بین المللی و همچنین فروش و نصب انواع آسانسورهای مسافربر، ماشین بر، هیدرولیک، خانگی و پله برقی می باشد که تأییدی بر متمایز بودن این مجموعه در صنف آسانسور و پله برقی است.

 

 

شرکت مهندسی ایسترو آسانبر عضو سندیکا آسانسور و پله برقی، عضو اتاق بازرگانی و عضو اتحادیه الکترومکانیک میباشد.همچنین به منظور استفاده از تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته، نمایندگی فروش شرکت آسانسور Kleemann یونان از سال 2010 تا 2015 و همچنین  شرکت آسانسور و پله برقی ORONA GROUP اسپانیا از سال 2016 تا 2018، (که کلیه لوازم و قطعات اصلی آن از کشور اسپانیا تامین می گردد) را دارا می باشد.

شرکت مهندسی ایسترو آسانبر در زمینه های ذیل فعالیت می نماید:

۱. مشاوره (فاز ۱ _ آنالیز ترافیک_ محاسبات …)
۲. طراحی (بر اساس شرایط و محدودیت های ساختمانی)
۳. فروش (آسانسور _ پله برقی _ پیاده روی متحرک)
۴. نصب و راه اندازی
۵. سرویس و نگهداری
۶. تأمین و واردات قطعات آسانسور های OTIS و MITSUBISHI و لوازم سفارشی
۷. بازسازی و بهینه سازی آسانسورهای قدیمی منطبق با تکنولوژی روز
۸. دکوراسیون و تزیینات داخل کابین