محصولات

طراحی داخل کابین

کابین آسانسور فضایی منحصر بفرد در ساختمان است و زمانی که در کابین طی می شود اغلب حساس ترین زمان برای هر شخص است. شرکت مهندسی ایسترو آسانبر برای رضایت مسافران، با در نظر گرفتن نیازهای افراد و متناسب با زیباییهای درخواست شده، طرح هایی را ارائه می دهد که متناسب با سبک طراحی ساختمان باشد. طراحی کابین تنها انتخاب کابین، دربها، نمایشگرها و دکمه های داخل و بیرون کابین نیست بلکه پیشنهادی نو برای حرکت است. ایسترو فضای کابین را به تجربه ای منحصر بفرد و بروز تبدیل می کند. ما با پیشنهادات خاص از کابین و متریال های مختلف و متفاوت امکان طراحی کابین دلخواه شما را ایجاد می کنیم.

با پیشرفت هایی که در صنعت شیشه اتفاق افتاده، امکان استفاده از آن در آسانسور نیز فراهم شده است.آسانسور های پانوراما (شیشه ای) معمولا در نمای ساختمان یا در فضاهای داخلی ساختمان ها یا مراکز تجاری نصب می شوند. امروژه برای تزیینات داخل آسانسور از استیل های طرح دار، شیشه سنگ و یا بصورت تلفیقی استفاده می شود.

شرکت ایسترو آسانسور با استفاده از طرح هایی متفاوت و کادری مجرب در بخش کابین سازی و طراحی دکوراسیون داخل کابین با بیش از صد ها طرح و ایده آماده ارایه خدمات می باشد.